Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 20 czerwca 2020

XII niedziela zwykła

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                        21 czerwca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze. Dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłość do Boga i bliźniego.

 

  1. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

 

  1. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. W Litanii do Wszystkich świętych Święty Jan Chrzciciel jest wymieniany na pierwszym miejscu, zaraz po Maryi. To wielki nauczyciel i świadek Bożej prawdy, który był za nią gotów oddać życie. Ciesząc się narodzinami Świętego Jana Chrzciciela, warto zastanowić się nad swoim życiem, nad zgodnością naszych czynów, słów i postaw z wyznawaną przez nas wiarą i pobożnością.

 

  1. Uroczystość I Komunia Św. w naszej parafii odbędzie się w najbliższą sobotę. Dzieci będą przystępowały do I Komunii w czterech grupach. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godzinie 19:00.

 

  1. Spotkanie dla Akcji Katolickiej we wtorek. Rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18:00.

 

  1. Rocznica I Komunii Św. w najbliższą niedzielę o godz. 12:00. Spotkanie dla dzieci przed rocznicą w czwartek o godzinie 16:30.

 

 

  1. Bardzo dziękuję za dwie ofiary po 100 zł i dwie ofiary po 200 zł oraz za jedną ofiarę w wysokości 50 zł na uregulowanie płatności za malowanie kościoła.
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position