Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – Parafia Rzym.-Kat. Pw.świętego Stanisława Biskupa I Męczennika

Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 8 września 2019

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 8 września 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godzinie 17:30 Nieszpory

2. We wtorek o g. 19:00 Krąg Biblijny, w czwartek o godzinie 19:00 wznawiamy po wakacjach adoracje Pana Jezusa w ramach wspólnoty „Uleczę ich rany”.

3. Osoby chore i cierpiące, oraz starsze wiekiem, zapraszamy na spotkanie modlitewne do Kolegiaty w najbliższy wtorek o godzinie 11:00. Mszy św. za osoby chore będzie przewodniczył Bp Antoni Długosz.

4. Nabożeństwa fatimskie odprawiane od maja w naszej parafii są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie i słowa w Fatimie. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie w piątek o godz. 18:00. Po modlitwie różańcowej procesja światła z figurą Matki Bożej wokół naszego kościoła.

5. W najbliższą sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża św. Zapraszamy do uczczenia znaku naszego zbawiania przez udział we Mszy Świętej o godz. 18:00. A o godzinie 15:00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji naszej ojczyzny.

6. Początek roku szkolnego skłania nas do wytężonej modlitwy w intencji dzieci i młodzieży. W przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania.

7. Nowy rok katechetyczny rozpoczyna także przygotowania do sakramentów I Komunii św. i bierzmowania. Spotkanie dla rodziców i młodzieży z klas VI i VII w ramach rozpoczęcia przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00.

8. Za tydzień o godzinie 19:00 spotkanie Akcji Katolickiej.

9. Osoby które lubią śpiewać pan Organista zaprasza do chóru. Spotkanie chórzystów w każdy poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00.

10. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła 8. osobom z os. Stare Sady blok XVI klatka 3 i blok XVII klatka 1 i 2. Msza św. będzie 10.10. o g.18:00. Na przyszłą sobotę, na godzinę 19:00 zapraszamy osoby z os. Stare Sady blok XVII klatka 3 i 4 i blok XVIII klatka 1.

11. Serdecznie dziękuję darczyńcom z ostatnich dni za kilka ofiar na rzecz naszej świątyni w kwocie 700 zł.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

13 IX – św. Jan Chryzostom (350-407), biskup Konstantynopola, Doktor Kościoła, piętnujący nadużycia moralne wiernych.

14 IX – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position