Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
IV Wieluńska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę – Parafia Rzym.-Kat. Pw.świętego Stanisława Biskupa I Męczennika

Aktualności

  • Dodano: 3 czerwca 2023

IV Wieluńska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę

IV ROWEROWA PIELGRZYMKA

Z WIELUNIA NA JASNĄ GÓRĘ

 

Zapraszamy do udziału w III Wieluńskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 15-17 lipca 2023 r. Będzie ona dziękczynieniem za ogrom łask, które otrzymaliśmy za pośrednictwem naszej Matki i Królowej.

Grupa będzie liczyła 70 rowerzystów + osoby funkcyjne. Pielgrzymka będzie trwała trzy dni, a rozpocznie się 15 lipca Mszą Świętą o godzinie 6.00 w Kolegiacie. 8 września w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze weźmiemy udział we Mszy Świętej dziękczynnej, a następnie odprawimy Drogę Krzyżową na Wałach Jasnogórskich. W drogę powrotną wyruszymy 17 lipca o godz. 10.00, przewidziany powrót do Wielunia ok. godz. 19.00.

Najważniejsze informacje:

– Zapisy odbędą się online link na stronie internetowej www.kolegiata.wielun.pl oraz stronę Facebook- Rowerowa Wieluńska Pielgrzymka do Częstochowy i rozpoczną się 5 czerwca o godz.10:00,a zakończą się 6 lipca do godz.21.00, zalogowana osoba będzie mogła zapisać tylko 1 osobę!

Link do zapisów

https://rowerowa-wielun.lewawolna.pl/events/SIDI8zMOw6GTGoRXdLYo3nlfx0VGSFzcyFnoF4yLvCLnSZ7MJM0IT5hO2iKMo8fi/groups

 

Dodatkowo jeżeli ktoś nie ma możliwości zapisu online zapraszamy na zapisy stacjonarne w sobotę 17 czerwca po mszy św. na 18.00 w salce kościelne Kolegiaty.

 

– Koszt pielgrzymki w pakiecie podstawowym wynosi 75 zł (chusta, znaczek, ubezpieczenie NNW+OC, bagaż, śniadanie w dzień powrotny u sióstr Antoninek oraz inne opłaty organizacyjne). Opłata zostanie pobrana na spotkaniu organizacyjnym.

 – Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w Częstochowie w cenie 45 zł za 1 noc. Decyzję o chęci noclegu podejmujemy przy zapisach, zaznaczając to w odpowiednim miejscu na formularzu internetowym. Natomiast opłatę za nocleg każdy pielgrzym uiszcza na miejscu w noclegowni.

 

 

Zapraszamy do udziału.

 

Wszelkie informacje pod nr tel. 796 250 983 lub 731 636 209.

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position