Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 15 maja 2021

Niedziela 16 maja 2021

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                                                                                            16 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

 

  1. Wczoraj dzieci klas III przystąpiły po raz pierwszy do Komunii Świętej. Uroczystość dla 89 dzieci odbyła się w czterech grupach. Życzymy dzieciom z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze. W Białym Tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie nabożeństwa majowe będą po Mszy św. o godzinie 18:00.

 

  1. Jutro po Mszy św. o godzinie 18:00 spotkanie dla Akcji Katolickiej.

 

  1. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 

  1. Bardzo dziękuję za następujące ofiary na nasz kościół: 3 ofiary po 100 zł i dwie ofiary po 200 zł. W ubiegły poniedziałek rozpoczęły się prace przy malowaniu dachu naszego kościoła.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

  1. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Genowefę Czarnuch, Bożenę Juzala, Halinę Zielińską, Krystynę Ściskalską-Grabowską. Wieczny odpoczynek…

 

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position