Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 21 października 2023

Niedziela 21 października 2023

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                               22 października 2023

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś 29. niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, aby nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny. Dziś także wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszymi ofiarami składanymi na tacę. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

  1. Dzisiaj we wszystkich świątyniach w Polsce odbywa się liczenie wiernych; uczestniczących w Mszy świętej i przystępujących do Komunii świętej.

 

  1. Czwarty tydzień adoracji Pana Jezusa będzie wg następującego porządku. Poniedziałek, wtorek i piątek godzina 20:00-21:00, w środę nie będzie adoracji ze względu na kapłańską comiesięczną adoracje w naszym dekanacie, adoracja w czwartek o godzinie 19:00 do 20:00.

 

  1. Spotkanie Akcji Katolickiej w piątek o godzinie 18:00

 

  1. Młodzież z klas VIII ma spotkanie przed bierzmowaniem w poniedziałek, klasy VI i VII w piątek. Spotkanie rozpoczyna się Różańcem o godzinie 17:20. Spotkanie Dzieci Maryi i scholki parafialnej w sobotę o godzinie 10:00.

 

  1. Bardzo dziękuję za następujące ofiary na nasz kościół: 50 zł, trzy ofiary po 100 zł, dwie ofiary po 300 zł i 200 zł. Niech Bóg wynagradza wszystkim ofiarodawcom. Kolejne pracę jakie są w planach, to wykonanie nowego wejścia z płomieniowanego granitu. Próbka tego kamienia znajduje się przy wejściu do świątyni po prawej stronie. Planowane rozpoczęcie prac to koniec lutego 2024r.

 

  1. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom i osobom z poza naszej parafii za liczny udział w pogrzebie mojej mamy ś.p. Ireny. Dziękuję za modlitwę, zamówione Msze św., kwiaty i słowa wsparcia. Dla wszystkich niech dobry Bóg będzie nagrodą.

 

W tym tygodniu patronują nam:

 

– sobota, 28 października – Święci Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie, świadkowie życia Jezusa, głosiciele prawdy o Jego śmierci i zmartwychwstaniu.

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position