Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – Parafia Rzym.-Kat. Pw.świętego Stanisława Biskupa I Męczennika

Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 3 listopada 2019

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 listopada 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu. Wypominki oktawalne o godzinie 17:00 do 8. listopada. Nadal przyjmujemy na wypominki roczne i półroczne.

3. Dzisiaj zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Pan Organista będzie roznosił opłatki po naszej parafii. Bardzo proszę o życzliwe przyjęcie Pana Organisty, będzie to również forma podziękowania za jego piękną posługę w naszym kościele. We wtorek Msza św. o g. 18:00 za Pana Sławomira z racji imienin.

4. Za tydzień po Mszy św. o godzinie 12:00 spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

5. We wtorek zostały zamontowane trzy kolejne witraże w naszym kościele. Bardzo dziękuję fundatorom tych witraży. Witraż św. Józefa ufundowała Fundacja p. w. św. Józefa, witraż ze św. Maksymilianem Kolbe ufundowały osoby należące do Kół Żywego Różańca w naszej parafii, witraż z błogosławioną Karoliną Kózkówną to fundacja państwa Elżbiety i Krzysztofa Ślusarczyków. Dziękuję wszystkim osobą, które poprzez składane ofiary, przyczyniają się abyśmy uregulowali płatność za wymienione w tym roku okna. Składam serdeczne podziękowanie za kilka ofiar z ostatniego tygodnia na kwotę 1.200 zł.

6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła jednej osobie. Na przyszłą sobotę, na godzinę 19:00 proszę osoby z os. Stare Sady blok XXVI klatka 1 i 2 oraz blok XXVII klatka 1.

7. Niech naszej listopadowej refleksji nad przemijaniem towarzyszy dobra lektura. Polecamy nowy numer tygodnika Niedziela.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Barbarę Samulską. Wieczny odpoczynek…

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 4 XI – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup Mediolanu, uczestnik Soboru Trydenckiego, patron katechistów i katechumenów,

  • 9 XI – rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej.

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position