Wspólnoty

Wspólnoty parafialne

Może jedna z nich jest właśnie dla Ciebie?
Krąg biblijny
Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 19:00
Wspólnota “uleczę ich rany”
Wspólnota adoracji Pana Jezusa zaprasza w II, III, IV czwartek miesiąca o godzinie 19:00 do kościoła. Jeśli potrzebujesz uzdrowienia to Pan Jezus na Ciebie czeka!
Służba liturgiczna ołtarza
“Wasza służba nie powinna się ograniczać tylko do świątyni; musi ona promieniować na otoczenie, w którym żyjecie, na co dzień: na szkołę, rodzinę i inne dziedziny życia społecznego. Ten bowiem, kto może służyć Jezusowi Chrystusowi w Kościele, musi być Jego świadkiem także w świecie.”
Oaza młodzieżowa
Znakiem Ruchu Światło-Życie jest symbol i słowa ΦΩΣ ΖΩΗ (czyt. fos-zoe) – greckie słowa „światło” i „życie”, krzyżujące się na literze „omega”, która tutaj jest symbolem Ducha Świętego i ułożone w kształt krzyża.
Scholka
Zadaniem scholii dziecięcej jest współtworzenie śpiewu na Niedzielnej Mszy św. o godz. 12.00 w naszej parafii. Spotykamy się na salkach przy plebanii w soboty o godz. 12.00.
Szkoła Nowej Ewangelizacji
Naszym celem jest formacja ewangelizatorów i formatorów ewangelizatorów tak, aby każdy katolik potrafił w prosty i praktyczny sposób przekazywać Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position