Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 14 stycznia 2023

Niedziela 15 stycznia 2023

 

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                              15 stycznia 2023

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Dziś druga niedziela tak zwana zwykła – w ciągu roku. Przypomina nam o tym zielony kolor szat liturgicznych. Prosimy Boga, aby dał nam poznać, co należy czynić, i udzielił siły do wypełnienia poznanych obowiązków (kolekta mszalna).

 

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy w ostatnim tygodniu przyjęli nas w swoich domach z błogosławieństwem kolędowym. Dziękujemy za wszelką życzliwość, dobre słowo i wspólną modlitwę. Program kolędy na najbliższy tydzień wywieszony jest na tablicy ogłoszeń, podany jest na stronie internetowej parafii oraz w gazetce parafialnej i fb parafii.

 

  1. W piątek 20 stycznia o godzinie 18:00 z racji III piątku miesiąca Msza św. o Miłosierdziu Bożym i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

  1. W sobotę, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i Jego mocy w codziennym życiu oraz opieki Matki Najświętszej.

 

  1. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Romana Kupferszmidta i Radosława Figlewicza. Wieczny odpoczynek…

 

 W tym tygodniu patronują nam:

 

– poniedziałek, 17 stycznia – Święty Antoni (III/IV w.), opat, który całe życie poświęcił pracy, modlitwie i pokucie;

– środa, 19 stycznia – Święty Józef Sebastian Pelczar (1842-1924), biskup przemyski, opiekun ubogich, wielki czciciel Maryi i Serca Jezusowego;

– piątek, 21 stycznia – Święta Agnieszka (III/IV w.), dziewica i męczennica.

 

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position