Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Niedziela 17 października 2021 – Parafia Rzym.-Kat. Pw.świętego Stanisława Biskupa I Męczennika

Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 16 października 2021

Niedziela 17 października 2021

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                    17 października 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Niezwykła to sytuacja, kiedy Pan staje się sługą. Bóg oddaje się w ręce człowieka, by móc stać się pokarmem, który możemy jeść. Tylko Bóg, który jest miłością, może to zrealizować. Tylko Bóg, który ustanowił Eucharystię, gorąco pragnie zasiąść z nami do stołu i z nami ją spożywać. Odkrywajmy, w jak wielkiej tajemnicy bierzemy udział.

 

  1. W poniedziałek o godzinie 18:45 kolejne spotkanie kręgu biblijnego.

 

  1. Październik to miesiąc różańca. Razem z Matką Bożą pragniemy rozważać tajemnice zbawienia. Zapraszamy codziennie o godzinie 17:20 na nabożeństwo różańcowe do naszego kościoła. Już dziś zapraszam wszystkich mężczyzn naszej parafii do różańca odmawianego na ulicach Wielunia. Różaniec mężczyzn odbędzie się 30 października o godzinie 15:00. Początek przed figurą św. Józefa.

 

  1. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przyjmujemy na wypominki roczne i oktawalne.

 

  1. Zarząd Stowarzyszenia osób z problemem choroby nowotworowej i ich rodzin w Wieluniu „PO PROSTU ŻYJ” zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, celebrowaną przez ks. Juliusza Lasonia, która odbędzie się 22.10 br. o godzinie 18:00 u sióstr Bernardynek.

 

  1. W czwartek o godzinie 19:00 kolejne spotkanie adoracyjne w ramach wspólnoty „Uleczę ich rany”. Serdecznie zapraszam do wspólnego adorowania Pana Jezusa.

 

  1. W sobotę różaniec i Msza św. w intencji członków Adoracji Nocnej – o błogosławieństwo dla żywych i niebo dla zmarłych.

 

  1. Bardzo dziękuję za następujące ofiary na nasz kościół: 50 zł, 100 zł i 200 zł.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

 W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek 18 października – św. Łukasz, ewangelista;

– w środę 20 października – św. Jan Kanty (1390-1473), prezbiter, profesor Akademii Krakowskiej, patron profesorów, studentów, młodzieży i szkół katolickich, pomagał potrzebującym;

– w piątek 22 października – św. Jan Paweł II (1920-2005), papież, teolog, filozof, przyjaciel artystów, naukowców, pielgrzym.

 

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position