Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Niedziela 19 września 2021 – Parafia Rzym.-Kat. Pw.świętego Stanisława Biskupa I Męczennika

Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 18 września 2021

Niedziela 19 września 2021

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                             19 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Jezus nie przeminął wraz ze swoją epoką. Zmartwychwstały żyje również w naszych czasach. Jego zbawczą moc otrzymujemy w sakramentach, w słowie Bożym, w liturgii. Możemy uczyć się odkrywać to na co dzień. Czasami potrzebujemy trochę czasu i musimy włożyć pewien wysiłek, żeby usłyszeć i poznać Chrystusa. Trzeba czasu i wysiłku, by z osoby towarzyszącej, obserwującej Go stać się Jego uczniem. Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów.

 

  1. Od poniedziałku w kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022.                                                                                                                                                                                                                        Jutro o godzinie 19:00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

 

  1. 21 września, we wtorek o godzinie 11:00 w Kolegiacie Dekanalny Dzień Chorych. Pomóżmy osobom chorym i starszym przybyć na wspólną modlitwę pod przewodnictwem bp. Antoniego Długosza.

 

  1. Spotkanie Akcji Katolickiej 29 września o godzinie 18:00

 

  1. Rodzice chorej Amelki Gidelskiej z Naramic bardzo proszą nas o wsparcie leczenia ich chorego dziecka. Dlatego za tydzień rodzice będą zbierać ofiary po każdej Mszy świętej na ten cel.

 

  1. Bardzo dziękuję za następujące ofiary na nasz kościół: 100 zł, 200 zł, 300 zł, 500 zł i 700 zł. Niech dobry Bóg będzie nagrodą dla wszystkich darczyńców.

 

  1. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Ryszarda Mroczkowskiego. Wieczny odpoczynek…

 

W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek 20 września – święci męczennicy Andrzej Kim Taegon (1821-1846), prezbiter, Paweł Chong Hasang (1795-1839) i Towarzysze, pierwsi męczennicy koreańscy;

– we wtorek 21 września – św. Mateusz (†ok. 60), apostoł i ewangelista;

– w czwartek 23 września – św. Pio z Pietrelciny (1887-1968), prezbiter, stygmatyk, mistyk, czciciel Eucharystii i Matki Bożej.

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position