Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otyteipc/domains/swstanislaw.pl/private_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Niedziela 2 października 2022 – Parafia Rzym.-Kat. Pw.świętego Stanisława Biskupa I Męczennika

Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 1 października 2022

Niedziela 2 października 2022

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                     2 października 2022

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dziś dwudziesta siódma niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Liturgia niedzielna wyparła liturgiczne wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Niech towarzyszy nam wiara w obecność i pomoc świętych aniołów, których Bóg powołał, aby nas strzegli na drogach naszego życia.

 

  1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17:20. Do prowadzenia modlitwy różańcowej w naszym kościele proszę następujące wspólnoty i grupy: w poniedziałek SNE, we wtorek i czwartek dzieci, w środę młodzież, w piątek Akcja Katolicka, w sobotę Koła Żywego Różańca.

 

  1. Osoby modlące się na różańcu mogą zyskać łaskę odpustu zupełnego, czyli darowanie kar czyśćcowych za grzechy. Taki odpust pod zwykłymi warunkami można zyskać, odmawiając jedną część różańca.

 

  1. Czwartek, 6 października, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa o godzinie 7:00.

 

  1. W piątek, 7 października, I piątek miesiąca. Spowiedź od g. 16:30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od g. 8:00.

 

  1. Bardzo dziękuję za następujące ofiary na nasz kościół, 100 zł, 200 zł i 500 zł. Niech dobry Bóg błogosławi ofiarodawcom.

 

  1. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożej mądrości w codziennych wyborach, wzrastania w miłości oraz podejmowania pokornej służby względem Boga i bliźniego.

 

  1. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Irenę Redes. Wieczny odpoczynek …

 

 

W tym tygodniu patronują nam:

 

– wtorek, 4 października – Święty Franciszek z Asyżu (1182-1226), założyciel zakonu franciszkańskiego, misjonarz, mistyk;

– środa, 5 października – Święta Faustyna Kowalska (1905-1938), zakonnica, mistyczka, Apostołka Bożego Miłosierdzia.

 

 

 

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position