Ogłoszenia parafialne

  • Dodano: 3 kwietnia 2021

Niedziela Zmartwychwstania

NIEDZIELA WIELKANOCNA                                                                                       4 kwietnia 2021

ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

                                              

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

Drodzy parafianie i goście!

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa napełniło radością nie tylko kobiety przybyłe do grobu i apostołów, lecz także wszystkich, do których dotarła wiadomość o nim. Po misterium Świętego Triduum, po opuszczeniu, wyszydzeniu, cierpieniu i śmierci nastaje nowy czas nadziei. Z perspektywy zmartwychwstania życie człowieka wygląda inaczej. Nauczmy się tak na nie patrzeć.

Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca wam życzymy.

 

  1. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. w naszym kościele o godzinie 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

 

  1. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 15 spotkajmy się na godzinie miłosierdzia. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu.

 

  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: ś.p. Robert Pokora i Henryk Musiał. Wieczny odpoczynek.…

 

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position